10% rabatu na serwis klimatyzacji samochodowej

Tylko do końca sierpnia możesz skorzystać z promocji letniej!

10% rabatu na wszystkie nasze usługi!

Na pewno wybierasz się na wakacje, zadbaj zdrowie – sprawdź klimatyzację w swoim aucie.

PODAJ HASŁO: “Internet”

Zadzwoń i zleć nam odgrzybianie klimatyzacji, realizujemy usługi z dojazdem do Klienta.

Wymiennik ciepła przyjmujący ciecz o bardzo niskiej temperaturze, parownik bezustannie pracuje w warunkach dużego zawilgocenia. Dlatego jest bardzo podatny na kolonizowanie przez grzyby, roztocza i bakterie. Problem polega na tym, że parownik zamontowany jest bardzo blisko kierowcy i stanowi ostatni etap przepływu strugi powietrza, które w takim wypadku ulega zanieczyszczeniu. W dalszej kolejności wiatrak nawiewa bogate w szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje prosto do kabiny samochodu. A to może powodować choroby i złe samopoczucie kierowcy i jego pasażerów, a także poważne reakcje alergiczne. Prócz tego zagrzybiony parownik znacznie zmniejsza komfort podróżowania z powodu nieprzyjemnego zapachu bezustannie nawiewanego do wnętrza kabiny.

Układ powinien być serwisowany przynajmniej raz do roku w specjalnym serwisie samochodowym. Jednym z podstawowych zabiegów, które rekomendujemy wykonać jest zamówienie mobilnego odgrzybiania klimatyzacji.

Więcej

Dlaczego trzeba robić serwis klimatyzacji raz w roku?

Na to pytanie można odpowiedzieć w bardzo prosty sposób – ponieważ wpływa to nie tylko na komfort jazdy pojazdem, ale też bezpośrednio na zdrowie kierowcy i jego pasażerów. Nie tylko brzmi bardzo poważnie, ale też – w rzeczywistości – tak jest. Pamiętamy o regularnym tankowaniu samochodu, wymianie opon czy oleju. Także serwis klimatyzacji samochodowej powinien być tym elementem, którym trzeba się regularnie zająć. Zdarza się jednak, że trzeba o tym kierowcom przypominać. (więcej…)

Więcej