AKUMULATORY

Strona główna » AKUMULATORY

Wymiana akumulatora – Warszawa, Wrocław

Auto nie chce odpalić? Całkiem zginął prąd? Nawet względnie nowy akumulator potrafi zawieść w najmniej spodziewanym momencie. Ilość elektroniki we współczesnych samochodach powoduje, że niektóre baterie zwyczajnie nie dają rady. W szczególności dotyczy to aut, które pokonują głównie krótkie dystanse!

Nie muszą Państwo już szukać w Internecie jak wymienić akumulator czy też czym go naładować. Szczerze powiedziawszy – jest to nawet niebezpieczne. W nowszych autach, nieumiejętne obchodzenie się z akumulatorem może skutkować błędami elektroniki, a w skrajnych przypadkach – nawet jej uszkodzeniem!

To dlatego uruchomiliśmy usługę – sprzedaż akumulatorów z dowozem. Jeżeli auto odmówiło posłuszeństwa i podejrzewają Państwo właśnie baterię – zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy wymiany akumulatora u Klienta, na terenie Warszawy i okolic.

Działamy szybko i profesjonalnie! Nie muszą Państwo „pożyczać” prądu z innego auta czy kupować niewiele warte urządzenia rozruchowe w markecie, ewentualnie przepłacać za nie na stacji paliw. Ani tym bardziej szukać lawety, której koszt potrafi często wynieść niewiele mniej niż sam akumulator.

Wystarczy szybki telefon do nas. Oferujemy wymiany akumulatorów u Klientów we Wrocławiu, Warszawie oraz najbliższych miejscowościach.

Sprzedaż akumulatorów z dowozem

Jaki akumulator będzie najlepszy do Państwa auta? Zanim Państwo do nas zadzwonią, prosimy o przygotowanie podstawowych danych na temat pojazdu. Poniżej – mała ściągawka!

  • marka/model
  • rok produkcji
  • wersja silnikowa

Takie dane pozwolą nam dobrać najlepszą baterię dla Państwa samochodu. W dobrej cenie! Posiadamy szeroki wybór akumulatorów – do większości popularnych na polskich drogach aut bez problemu dowieziemy akumulator praktycznie od ręki. Bez czekania na części!

Prowadzimy zarówno sprzedaż akumulatorów z dowozem, jak również ich montaż na miejscu. Nie muszą Państwo o nic się martwić – wystarczy przekazać nam kluczyki/kartę startową do auta, a my zajmiemy się resztą!

Kilka faktów

  • akumulatory z czasem tracą swoją wydajność i właściwości wiec raz na kilka lat należy je wymienić.

  • akumulatory jak wszystkie inne baterie nie są wieczne i zawsze odmówią współpracy w najmniej spodziewanym momencie.