CENNIK – AKUMULATORY

Strona główna » CENNIK – AKUMULATORY

Bateria samochodowa z biegiem lat traci swoją wydajność i właściwości, a więc po jakimś czasie należy kupić nową. Firma Galserwis oferuje wymianę akumulatora z dojazdem w korzystnych cenach. Sprawdź naszą propozycję!

Cennik serwisu akumulatorów

USŁUGI WYKONUJEMY Z DOJAZDEM DO KLIENTA

0 zł wymiana i dowóz akumulatora pod warunkiem zakupu u nas 🙂
59 – 99 zł wymiana akumulatora z dojazdem do klienta w przypadku posiadania własnego (cena uzależniona od trudności wymiany)
59 zł awaryjny rozruch akumulatora w nagłym wypadku

 

Akumulatory, jak wszystkie inne podzespoły, nie są wieczne i czasami odmówią współpracy w najmniej spodziewanym momencie. Ich żywotność zależy między innymi od zastosowanej technologii. Akumulatory do samochodów z funkcją start stop charakteryzują się krótką żywotnością i niestety są droższe. W takim przypadku oznaką, że należy wymienić baterię, jest na przykład usterka funkcji start-stop.

Gdy przestaje działać akumulator w Warszawie, Wrocławiu lub innym mieście ościennym, możesz spróbować go wymienić samodzielnie. Nie zawsze jest to jednak możliwe, opłacalne, a niekiedy może wręcz doprowadzić do awarii całego układu elektrycznego w samochodzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług specjalistów.

Firma Gal Serwis oferuje wymianę akumulatora na terenie Warszawy i Wrocławia na bardzo korzystnych warunkach. Cennik usług zależy przede wszystkim od zakresu oferowanej pomocy i rodzaju baterii. Przykładowa cena wymiany akumulatora z dojazdem wynosi:

  • 0 zł – wymiana i dowóz akumulatora pod warunkiem zakupu baterii w Galserwis,
  • 59 – 99 zł – wymiana akumulatora z dojazdem do klienta w przypadku posiadania własnego urządzenia (cena uzależniona od trudności wymiany)

59 zł zapłacisz również za awaryjny rozruch akumulatora w nagłym wypadku.

Ile kosztuje wymiana akumulatora w samochodzie?

Wymiana akumulatora zależy nie tylko do zakresu świadczonych usług, ale również ceny baterii, a te są bardzo różne. Najtańsze akumulatory kosztują niewiele ponad 200 zł, a ceny najdroższych mogą dochodzić do nawet kilku tysięcy złotych.

Przykładowe ceny akumulatorów w zależności od ich pojemności:

  • 50 Ah cena od 249 zł,
  • 60 Ah cena od 299 zł,
  • 70 Ah cena od 349 zł,
  • 80 Ah cena od 399 zł,
  • 90 Ah cena od 449 zł,
  • 100 Ah cena od 499 zł.

Serwis akumulatorów w Warszawie, Wrocławiu i okolicach

W ofercie posiadamy akumulatory do wszystkich marek pojazdów. Nasze akumulatory są nowe, sprawdzone pod względem technicznym oraz z gwarancją. Sprzedaż prowadzimy tylko w połączeniu z dowozem.

Za dojazd na terenie Warszawy czy Wrocławia nie pobieramy opłat. Natomiast dojazd poza miasto wynosi 10 zł za każde rozpoczęte 10 km w jedną stronę, liczone od granicy miasta. Maksymalna odległość nie może jednak przekraczać 50 km. Istnieje możliwość negocjacji cen dojazdu.

Usługa wykonywana w godzinach nocnych, między 22 a 6, a także w niedziele i święta jest dodatkowo płatna i wynosi 59 zł.

Podczas wymiany akumulatora należy zdać zużyty akumulator, o czym informują przepisy Ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz opłacie produktowej i depozytowej. W przeciwnym przypadku doliczana jest kaucja w wysokości 30 zł.

Profesjonalne doradztwo przy kupnie akumulatora

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy przechodzą regularne szkolenia. Dlatego nasza firma oferuje również fachową pomoc przy wymianie akumulatora. Podpowiadamy, jaką baterią wybrać, aby służyła jak najdłużej. Jeżeli masz pytania, zadzwoń – podejmiemy się każdego wyzwania!

Jeżeli czegoś nie ma w cenniku, ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, podejmiemy się każdego wyzwania.

UWAGA – połącz serwis klimatyzacji z praniem tapicerki i skorzystaj ze zniżki.

Dowiedz się więcej pod numerem telefonu  502 021 287

KONTAKT