Serwis klimatyzacji

Zepsuty układ klimatyzacji w samochodzie potrafi być bardzo frustrującą usterką. Taka awaria jest szczególnie mocno odczuwalna podczas wiosennych i letnich miesięcy, kiedy słońce pokazuje swoją moc.

Regularny serwis klimatyzacji sprawia, że cały układ działa tak, jak powinien. Żywotność klimatyzacji w samochodzie zależy od tego, jak często przeprowadzane są prace serwisowe.

Nasza firma od lat specjalizuje się w usługach serwisu klimatyzacji samochodowej. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu ze specjalistyczną wiedzą sprawiają, że cieszymy się dużym zainteresowaniem zarówno w Warszawie, jak i okolicach.

Klimatyzacja ciężarowe

Co składa się na nasz serwis klimatyzacji?

Lata doświadczenia pozwoliły nam na opracowanie autorskiego, kompleksowego serwisu klimatyzacji. Dzięki temu nasze usługi to nie tylko czyszczenie, ale także diagnoza, naprawa oraz montaż klimatyzacji. Szereg czynności sprawdzających umożliwia nam bardzo dokładne wykonywanie prac serwisowych, co przekłada się na najwyższą jakość usług.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy od lat zajmują się klimatyzacją zarówno w samochodach osobowych, jak i większych, takich jak auta ciężarowe czy pojazdy rolnicze.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy serwisem mobilnym, co oznacza, że przyjeżdżamy w wyznaczone miejsce.

Mobilność naszych usług jest szczególnie istotna dla wszystkich właścicieli większych pojazdów, ponieważ w ich przypadku przyjazd do warsztatu lub siedziby firmy potrafi być nie tylko problematyczny, ale także często niemożliwy. Komfort klienta jest dla nas wartością nadrzędną. Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Zadbaj o swoją klimatyzację na czas

Dlaczego nie warto zwlekać z serwisem klimatyzacji? Ponieważ brudna lub wadliwa klimatyzacja może – za sprawą bakterii i grzybów – powodować poważne choroby układu oddechowego. Najniebezpieczniejsza jest sytuacja, kiedy klimatyzacja pozornie działa bez zarzutów, ale układ nie był od dłuższego czasu czyszczony i odgrzybiany.

W takich przypadkach, zaraz po włączeniu klimatyzacji, możliwe jest wyczucie nieprzyjemnego zapachu, który powodują złogi grzybów wewnątrz układu. Dlatego tak istotny jest regularny serwis klimatyzacji.

Odgrzybianie skutecznie czyści cały układ z bakterii i grzybów, co przekłada się nie tylko na zdrowie kierowcy i jego pasażerów, ale także na wydajność chłodzenia.

Regularne przeprowadzanie serwisów klimatyzacji pomaga także zapobiegać poważniejszym usterkom całego układu, jak chociażby wyciekom czynnika chłodniczego.

Nie tylko serwis klimatyzacji

Szeroki wachlarz oferowanych przez nas usług obejmuje nie tylko serwis klimatyzacji, ale także czyszczenie wnętrza samochodu, czyli pranie tapicerki.

Co więcej, zajmujemy się także sprzedażą akumulatorów razem z usługą dowozu do klienta. Kompleksowość naszych usług sprawia, że cieszymy się dużym zainteresowaniem zarówno w Warszawie, jak i okolicach.

Najwyższa jakość oraz kompleksowa oferta dopasowana do potrzeb klienta to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.