NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI

Napełnianie klimatyzacji

NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI NIE JEST SERWISEM KLIMATYZACJI A JEDYNIE JEDNĄ ZE SKŁADOWYCH SERWISU.

USŁUGI WYKONUJEMY MOBILNIE

Napełnienie i pełny serwis klimatyzacji (w cenie 100 gramów czynnika) plus odgrzybienie układu metodą ozonowania — 140 zł

TELEFON(+48) 788 001 630

 

 

Każdy, kto ma w aucie klimatyzację wie, że co jakiś czas trzeba ją sprawdzić i uzupełnić czynnik chłodniczy oraz wymienić olej w układzie. Cały układ klimatyzacji jest mechanizmem dość skomplikowanym i nie każdy kierowca musi się na nim znać. Dlatego, sprawę napełnienia i serwisu klimatyzacji dobrze jest powierzyć specjalistom. W Gal Serwisie w Warszawie usługę zrealizujemy na najwyższym poziomie, sprawnie i rzetelnie.

Samo “nabicie” klimatyzacji nie wystarczy, żeby móc cieszyć się pełnym komfortem jazdy. Owszem, jest tak w momencie, kiedy mamy pewność, że każdy element mechanizmu jest sprawny. Jeśli kierowcy wybierają serwis lub warsztat, który zajmuje się wyłącznie napełnianiem klimatyzacji, bez dokładnego sprawdzenia całego układu, narażają się na dodatkowe koszty i większe uszkodzenia w przyszłości.

Kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej polega na tym, że układ klimatyzacji w pojeździe najpierw zostaje opróżniony z czynnika chłodniczego i starego oleju. Ściągnięty czynnik jest ważony i poddawany recyklingowi. Olej zostaje usunięty.  Następnie przeprowadzane jest czyszczenie całego układu klimatyzacji z wilgoci i zanieczyszczeń. W dalszej kolejności układ zostaje sprawdzony pod kątem szczelności. I dopiero tak przygotowany układ można napełnić czynnikiem chłodniczym i olejem. Ponadto do oleju dodajemy barwnik UV, który pozwala w przyszłości wykryć ewentualne nieszczelności.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, doskonale wiemy, jak w pełni i rzetelnie przeprowadzić ten proces. Dlatego zalecamy skorzystanie z naszych usług.

Napełnianie klimatyzacji – zleć specjalistom z warszawskiego GalSerwis. Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!

Niejednokrotnie słyszymy od naszych Klientów, że potrzebują jedynie napełnić klimatyzację, ponieważ w pojeździe skończył się czynnik chłodzący. I rzeczywiście często tak jest. Ale my podchodzimy do sprawy kompleksowo. Sprawdzamy również, czy nie występują w układzie klimatyzacji jakiekolwiek, nawet najdrobniejsze usterki czy nieszczelność. Sprawdzenie szczelności wykonujemy metodą próżniową lub w przypadku układów “pustych” metodą ciśnieniową. Jeśli wykryjemy drobne uszkodzenia – na przykład zaworka lub uszczelki, jesteśmy w stanie te elementy szybko i sprawnie naprawić na miejscu. Zdarza się jednak, że awaria jest nieco poważniejsza. Może to być przykładowo – uszkodzony przewód lub chłodnica albo zatarta sprężarka lub problem z elektryką. Taki problem wymaga już wizyty w warsztacie.

Działamy kompleksowo – nigdy nie zostawiamy z takim problemem naszych Klientów, a kierujemy ich do serwisów, z którymi współpracujemy od lat i wiemy, że takie prace naprawcze będą dokończone z pełną precyzją, dokładnością i gwarancją jakości.

Napełnianie klimatyzacji samochodowej

Kiedy zająć się serwisem klimatyzacji?

SERWIS KLIMATYZACJI RAZ W ROKU ZMNIEJSZA RYZYKO WYSTĄPIENIA USTERKI.

Wiemy z doświadczenia, że nie trzeba czekać na nadejście ogromnych upałów, żeby zająć się układem klimatyzacji w samochodzie. Tym bardziej, że podczas upałów – u mechaników i w warsztatach samochodowych – tworzą się długie kolejki oczekujących.

Tak naprawdę również zimą warto co jakiś czas uruchamiać klimatyzację. Jeśli będzie zbyt  długo wyłączona (a w tym przypadku mówimy już o kilku miesiącach), narażamy się na kolejne usterki w układzie klimatyzacji – szczególnie sprężarek, które potrafią się zatrzeć po tak długiej przerwie w funkcjonowaniu (powodem może też być zbyt mała ilość czynnika chłodzącego). Dlatego tak ważne jest, żeby serwis klimatyzacji i jej napełnianie przeprowadzać regularnie.

Jeśli chcą zaoszczędzić Państwo czas, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. To my przyjedziemy do Państwa, spotkamy się w miejscu najbardziej Państwu odpowiadającym. I zajmiemy się klimatyzacją w Waszym samochodzie. Sprawdzimy, czy odpowiednio działa, napełnimy ją i zweryfikujemy, czy w układzie nie ma żadnych usterek czy nieszczelności. Zachęcamy do skorzystania z naszej fachowej wiedzy w tym zakresie.

POTRZEBUJESZ MOBILNEGO SERWISU KLIMATYZACJI?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie serwisu klimatyzacji samochodowej