O NAS

Strona główna » O NAS

Jak pracujemy?

Na branżowym rynku funkcjonujemy od wielu lat. Pracujemy sprawnie, rzetelnie i profesjonalnie, a zaufanie naszych Klientów zdobywamy dzięki fachowości, terminowości i precyzji w realizacji powierzonych nam zadań.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług prania i czyszczenia tapicerki. Dołożymy wszelkich starań, żeby powierzone nam meble, samochody, wykładziny czy dywany odzyskały dawny blask. Pracujemy na sprzęcie wysokiej klasy – również po to, żeby wyeliminować ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń w trakcie procesu czyszczenia. Podobnie w przypadku naszej usługi prania dywanów metodą na wskroś.

Przed rozpoczęciem czyszczenia, dokładnie sprawdzamy każdy element mebla, dywanu czy wnętrza samochodu. Żeby mieć pewność – między innymi – jakich środków chemicznych i sprzętów możemy użyć.

czyszczenie kanapy

Nasze usługi związane z serwisem klimatyzacji samochodowej również są oparte na bogatym doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy. Pracujemy na wszystkich pojazdach, od osobowych do nawet największych. A właśnie dla takich – ciężarowych czy rolniczych – przyjazd do warsztatu, czy siedziby firmy, może stanowić nie lada problem. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i to my przyjeżdżamy na wyznaczone miejsce.

Niezwykle ważny jest dla nas Państwa komfort i zadowolenie. Dlatego wszystkie nasze usługi oferujemy z dojazdem do Klientów na terenie Warszawy, Wrocławia i okolic. Wystarczy do nas zatelefonować i ustalić dogodny termin a nasi specjaliści pojawią się u Państwa i wykonają powierzone zadanie.

Jesteśmy dostępni dla Państwa całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

POTRZEBUJESZ NASZEJ POMOCY?

Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta