ODGRZYBIANIE (OZONOWANIE) KLIMATYZACJI

Odgrzybianie (ozonowanie) klimatyzacji

Odgrzybienie klimatyzacji metodą ozonowania – 80 zł

Odgrzybienie klimatyzacji metodą ultradźwiękową (chemiczną) – 90 zł

Usługi wykonujemy mobilnie, z dojazdem do Klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że dla każdego kierowcy ważny jest komfort jazdy. Chcemy, żeby w czasie podróży było przyjemnie, nie za ciepło, ani nie za chłodno. Ale ważne jest również to, żeby było także – zdrowo. W przypadku klimatyzacji to niezwykle ważny element serwisu i dbania o cały układ. Działanie klimatyzacji jest związane z ekspozycją na wilgoć. A to niesie za sobą ryzyko powstawania brudu i wszelkich zanieczyszczeń, grzybów, pleśni i innych niekorzystnych drobnoustrojów.

Odgrzybianie klimatyzacji w Warszawie – zaufaj specjalistom

Najłatwiej zauważyć, że coś niepokojącego się z naszą klimatyzacją, za sprawą nieprzyjemnego zapachu, który się z niej wydobywa. Zwłaszcza przy włączaniu lub wyłączaniu. I to powinien być ważny sygnał do tego, żeby sprawdzić, czy coś nie zalega w układzie klimatyzacji pojazdu. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ wszystkie te szkodliwe zanieczyszczenia trafiają do powietrza, którym oddychamy w samochodzie – my i nasi bliscy. To bardzo szkodliwe dla zdrowia. Tym bardziej, jeżeli ktoś zmaga się z różnego rodzaju alergiami.

W Gal Serwis w Warszawie proponujemy Państwu niezwykle skuteczną i szybką metodę odgrzybiania klimatyzacji, jaką jest jej ozonowanie. Polega ona na wykorzystaniu ozonu, który posiada silne właściwości eliminacji wszelkiego rodzaju bakterii czy grzybów. Odpowiednie urządzenie montujemy w samochodzie, uruchamiamy silnik, nawiewy i zamykamy wszystkie drzwi i okna. Resztę wykonuje za nas sprzęt i właściwości ozonu. Cały proces trwa zaledwie kilkadziesiąt minut, a przynosi szereg korzyści dla zdrowia użytkowników pojazdu.

Innym, równie skutecznym sposobem odgrzybiania klimatyzacji,  jest tak zwana metoda chemiczna. Opiera się ona na działaniu ultradźwięków. Proces odgrzybiania wygląda podobnie do ozonowania – odpowiednie urządzenie jest montowane w samochodzie i za pomocą ultradźwięków ma za zadanie rozpylać płyn, który eliminuje bakterie, grzyby, pleśnie, ale też i nieprzyjemne zapachy. Taki zabieg również trwa kilkadziesiąt minut.

Wysoka jakość usług dzięki specjalistycznej wiedzy i najnowocześniejszym urządzeniom

klimatyzacja - ozonowanie

Jesteśmy profesjonalistami, zarówno w przypadku ozonowania, jak i metody chemicznej, wykorzystujemy wyłącznie specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji. Opieramy się na pracy polskich generatorów ozonu i na urządzeniach Blizzard PRO. Znane są one na branżowym rynku ze swojej wysokiej jakości, dokładności i skuteczności.

Odgrzybianie klimatyzacji

Odgrzybianie klimatyzacji – tylko przez wykwalifikowanych specjalistów z Warszawy

Warto wziąć pod uwagę, że odgrzybiając klimatyzację na własną rękę, istnieje spore ryzyko, że – nie mając odpowiedniej wiedzy i doświadczenia – cały proces będzie wykonany niedokładnie (nawet mając dostęp do specjalistycznego sprzętu). Bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że urządzenia dostępne dla amatorów nie dają takiej gwarancji jak profesjonalne sprzęty, czyli te, na których pracujemy w naszej firmie.

Ponadto, bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę. I każdorazowo gwarantujemy, że powierzona nam klimatyzacja Państwa pojazdu, jest w pełni, profesjonalnie i fachowo przygotowana do użytkowania.

W tej kwestii w grę wchodzi nie tylko komfort jazdy, ale też Państwa zdrowie. Dlatego warto w tej sytuacji zdać się na fachowców. Tym bardziej, że to my dojeżdżamy do Państwa i przeprowadzamy cały proces odgrzybiania – elastycznie do Państwa możliwości.

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic, co więcej – jesteśmy dla Państwa dostępni całodobowo. Nawet jeśli będzie konieczność zajęcia się Państwa klimatyzacją w nocy lub w dni wolne od pracy (na przykład w niedzielę), prosimy o kontakt. Przyjedziemy pod wskazany przez Państwa adres. Zapraszamy.

W procesie odgrzybiania ważnym elementem jest wymiana filtra kabinowego (pyłkowego). Nasza firma również oferuje taką usługę. Należy jednak nas poinformować o chęci wymiany filtra podczas telefonicznego zamawiania odgrzybiania. Możemy wtedy kupić odpowiedni filtr pasujący do marki posiadanego pojazdu. To filtr kabinowy ma kluczowe znaczenie w procesie wymiany powietrza. Filtr zatrzymuje większość zanieczyszczeń pyłowych z zewnątrz zdecydowanie poprawiając jakość wdychanego powietrza. Wymianę filtra powinno się przeprowadzać raz w roku nie rzadziej niż 12-15 tys kilometrów. Warto wymianę filtra przeprowadzić w czasie serwisu klimatyzacji.

POTRZEBUJESZ MOBILNEGO SERWISU KLIMATYZACJI?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie serwisu klimatyzacji samochodowej