PRANIE DYWANÓW

Pranie dywanów (metodą ekstrakcyjną)

Na komfort w domu czy mieszkaniu wpływa wiele elementów. Czasem są to drobiazgi, innym razem w grę wchodzą większe rzeczy. Ale wszyscy pragniemy jednego, by zapewnić sobie „ciepło domowego ogniska”. Wszystko po to, by dom czy mieszkanie nie były tylko czterema ścianami i magazynem mebli. I pewnie wiele osób zauważyło dużą różnicę w momencie, gdy na podłogach domu pojawiły się – dywany. Zmienia się nie tylko wnętrze, ale zaczyna się robić przytulniej i milej. A nawet i cieplej – bo nie trzeba stawiać już stóp na gołej podłodze.  Zatem dywan, to ważny element wyposażenia domowego. Warto więc o niego odpowiednio zadbać. Tym bardziej, że potrafi się mocno zabrudzić. A samo, nawet regularne i dokładne odkurzanie domowymi sposobami, może nie wystarczyć.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi prania dywanów metodą ekstrakcyjną.  Podobnie jak w przypadku czyszczenia tapicerki meblowej, najpierw dokładnie odkurzamy każdy dywan. A potem – przez natrysk pod odpowiednim ciśnieniem – nakładamy wodę z odpowiednim środkiem czyszczącym. Jej nadmiar dokładnie zbieramy, razem z brudem, bakteriami, roztoczami innego rodzaju zanieczyszczeniami, których chcemy się pozbyć. Po kilku godzinach od tej czynności, dywan jest zupełnie suchy, a co najważniejsze – czysty.

Do czyszczenia dywanów – wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze urządzenia

Czyszczenie dywanów przeprowadzamy urządzeniami oraz środkami piorącymi znanej i renomowanej firmy Kärcher. Możemy także zaproponować Państwu zastosowanie odpowiedniego impregnatu do dywanów, który nie tylko wzmocni efekt czyszczenia, ale też będzie zapobiegać ponownym zabrudzeniom.

Usługę czyszczenia dywanów każdorazowo przeprowadzamy w Państwa domu. Dojeżdżamy do każdego zakątka Warszawy, ale i jej okolic. To Państwo wybierają najbardziej dogodny termin. My zajmujemy się resztą. Wyjątkiem jest usługa prania dywanów na wskroś. Przy tego typu zleceniu musimy zabrać Państwa dywan do siebie i tam go dokładnie czyścimy.

Jeśli posiadają Państwo jeszcze jakieś pytania odnośnie tego, jak przebiega proces prania dywanów z dojazdem, zapraszamy do kontaktu z nami. Wszystko szczegółowo wyjaśnimy, rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości i doradzimy, które rozwiązanie sprawdzi się najlepiej.

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy w Warszawie.

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ DYWAN BĄDŹ WYKŁADZINĘ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!