PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

Pranie tapicerki meblowej

Są takie dni, kiedy nie myślimy o niczym innym, jak tylko o powrocie do domu po intensywnej pracy, spotkaniach, obowiązkach, żeby móc wziąć kubek z herbatą i wygodnie ułożyć się na kanapie czy fotelu. Brzmi pięknie i zachęcająco. Ale żeby rzeczywiście było tak przyjemnie, warto zadbać o swoją tapicerkę meblową.  Często o niej zapominamy, a przecież meble tapicerowane, to przedmioty, z których korzystamy codziennie. Mają zapewniać nam komfort i wygodę. Dobrze więc, żeby były też zadbane i przede wszystkim – czyste.

Specjalizujemy się w praniu tapicerki meblowej. Czyścimy wszystkie rodzaje materiałów, poza skórzanymi. Potrafimy doprowadzić Państwa meble do takiego stanu, żeby wyglądały jak nowe.

Martwią się Państwo plamami na sofie, kanapie, fotelu czy pufie? Proszę zostawić to specjalistom. Bez względu na to, czy na meblach coś się rozlało, czy też dziecko porysowało kredkami lub mazakami, bądź pojawiły się przebarwienia od innych materiałów. Specjalizujemy się w tego typu pracach. Każde powierzone nam zadanie realizujemy szybko i  profesjonalnie. W dodatku – z dojazdem do Państwa na terenie Warszawy i okolic.

Kompleksowe usługi czyszczenia – polegaj na wiedzy fachowców

Do czyszczenia tapicerki meblowej podchodzimy kompleksowo. Na początek zajmujemy się dokładnym odkurzaniem całych mebli. Wszystko po to, by żeby żadne okruszki czy papierki nie przeszkodziły nam w pracy. A także, żeby zapewnić czystość nawet w zakamarkach mebli, takich jak łączenia poduszek, oparcia z siedzeniem, albo zgięcia w kanapie czy fotelu.

pranie tapicerki Warszawa

Po odkurzeniu, wykorzystujemy ekstrakcyjną metodę czyszczenia mebli. Polega ona na natrysku pod ciśnieniem na powierzchnię mebli (ale też między innymi dywanów czy wykładzin) wody z odpowiednio dobranym detergentem. Specjalnym sprzętem odsysamy jej  nadmiar, wraz z brudem i wszelkiego rodzaju roztoczami i alergenami. W ciągu kilku godzin mebel jest suchy i czysty, gotowy do użytkowania. Pracujemy na urządzeniach i środkach piorących firmy Kärcher. Jest ona znana ze swojej wysokiej jakości i trwałości.  Dokładnie tak, jak nasze profesjonalne usługi.

profesjonalne czyszczenie tapicerki

Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie 

Czyścimy tapicerkę meblową różnego rodzaju – od krzeseł tapicerowanych domowych i biurowych, przez fotele, pufy, sofy po kanapy, narożniki i materace. Zarówno niewielkie meble, jak i te większe gabarytowo, nie stanowią dla nas problemu, każdy wyczyścimy równie dokładnie.

Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, ale także do firm, szkół czy przedszkoli – bo przecież w tych wszystkich miejscach stoją meble, które są narażone na trudne do sprania zabrudzenia. A miejsce zabrudzone nie tylko wygląda nieestetycznie ale jest siedliskiem różnego rodzaju bakterii i alergenów.

Wybierając usługi specjalistów, będą mieli Państwo pewność, że meble zostaną wyczyszczone kompleksowo, dokładnie, z użyciem odpowiedniej (nie za dużej, ani za małej) ilości detergentów. Jeśli po pierwszym czyszczeniu zostaną jeszcze jakieś plamy, proces możemy powtórzyć – bo dbamy o Państwa zadowolenie i komfort.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Pomożemy, doradzimy i dojedziemy do Państwa na terenie Warszawy i jej okolic.

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ BĄDŹ SAMOCHODOWĄ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!