PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

Strona główna » PRANIE TAPICERKI MEBLOWEJ

Pranie tapicerki meblowej

Sofy i fotele zapewniają relaks i komfort pod warunkiem, że są one zadbane. Dlatego pranie tapicerki meblowej należy zlecić profesjonalnej firmie z doświadczeniem, która ma do tego odpowiedni sprzęt oraz wiedzę.

Pamiętaj o czyszczeniu tapicerki meblowej

Są na pewno takie dni, kiedy nie myślisz o niczym innym, jak tylko o powrocie do domu po intensywnej pracy, spotkaniach i obowiązkach. Marzysz wówczas, aby wziąć kubek z herbatą i wygodnie ułożyć się na kanapie czy fotelu.

Brzmi pięknie i zachęcająco. Ale żeby rzeczywiście było tak przyjemnie, warto zadbać o swoją tapicerkę meblową. Często o niej zapominamy, a przecież meble tapicerowane, to przedmioty, z których korzystamy codziennie. Mają zapewniać pełen komfort i wygodę. Dobrze więc, żeby były też zadbane i przede wszystkim czyste.

Jesteśmy doświadczoną firmą, która specjalizuje się w praniu tapicerki meblowej. Czyścimy wszystkie rodzaje materiałów, poza skórzanymi. Potrafimy doprowadzić meble tapicerowane do takiego stanu, że wyglądają jak nowe.

Martwisz się plamami na sofie, kanapie, fotelu czy pufie? Niepotrzebnie, wystarczy, że skontaktujesz się ze specjalistami, którzy poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami.

Mamy duże doświadczenie w tego typu pracach. Dlatego bez względu na to, czy na meblach „coś” się rozlało, czy też dziecko porysowało je kredkami lub mazakami, bądź pojawiły się przebarwienia od innych materiałów, na pewno poradzimy sobie z tym wyzwaniem.

Każde powierzone nam zadanie realizujemy szybko, profesjonalnie i przy użyciu odpowiednich środków. W dodatku pranie tapicerki meblowej w Warszawie, Wrocławiu i okolicach wykonujemy z dojazdem do klienta.

pranie tapicerki Warszawa

Kompleksowe usługi czyszczenia – polegaj na wiedzy fachowców

Do czyszczenia tapicerki meblowej podchodzimy kompleksowo i profesjonalnie. Na początku bardzo staranne odkurzamy meble, wnikając nawet w najmniejsze zakamarki. Wszystko po to, by żeby żadne okruszki czy papierki nie przeszkodziły nam w pracy.

Robimy to również po to, żeby zapewnić czystość na całej powierzchni mebli, a nie tylko ich widocznych elementach. Dlatego sprzątamy między innymi miejsca łączenia poduszek, oparcia z siedzeniem albo zgięcia w kanapie czy fotelu.

Do zasadniczego czyszczenia mebli wykorzystujemy ekstrakcyjną metodę prania. Polega ona na natrysku wody z odpowiednio dobranym detergentem pod ciśnieniem na powierzchnię mebli (ale też między innymi dywanów czy wykładzin).

Specjalnym sprzętem odsysamy jej nadmiar, wraz z brudem i wszelkiego rodzaju roztoczami i alergenami. W ciągu kilku godzin mebel jest suchy i czysty, gotowy do użytkowania.

Korzystamy wyłącznie z urządzeń i środków piorących firmy Kärcher. Jest ona znana ze swojej wysokiej jakości i trwałości. Dokładnie tak, jak nasze profesjonalne usługi, z których bardzo zadowoleni są klienci.

profesjonalne czyszczenie tapicerki

Profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Warszawie i Wrocławiu.

Czyścimy tapicerkę meblową różnego rodzaju – od krzeseł tapicerowanych domowych i biurowych, przez fotele, pufy, sofy po kanapy, narożniki i materace. Zarówno niewielkie meble, jak i te większe gabarytowo, nie stanowią dla nas problemu, każdy wyczyścimy równie dokładnie.

Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, ale także do firm, szkół czy przedszkoli – bo przecież w tych wszystkich miejscach stoją meble, które są narażone na trudne do usunięcia zabrudzenia. Warto dodać, że miejsce zabrudzone nie tylko wygląda brzydko, ale jest również siedliskiem różnego rodzaju bakterii i alergenów.

Wybierając pranie tapicerki meblowej w naszych miastach, będziesz mieć pewność, że Twoje meble zostaną wyczyszczone kompleksowo, dokładnie, z użyciem odpowiedniej (nie za dużej, ani za małej) ilości detergentów. Jeśli po pierwszym czyszczeniu zostaną jeszcze jakieś plamy, proces możemy powtórzyć. Zadowolenie i komfort klientów są dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę na pranie tapicerki meblowej, której cennik jest bardzo atrakcyjny. Pomożemy, doradzimy i dojedziemy w dowolne miejsce na terenie Warszawy, Wrocławia i okolic.

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ BĄDŹ SAMOCHODOWĄ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!