PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Pranie tapicerki samochodowej

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienne funkcjonowanie bez samochodu. Dojeżdżamy do pracy, odwozimy dzieci do szkoły i na zajęcia pozalekcyjne. Do tego wyjazdy na zakupy, do lekarza, co jakiś czas w delegacje, czy wyjazdy z rodziną. Spędzamy w aucie naprawdę sporo czasu. Zwłaszcza, jeśli podróżujemy nim, a w zasadzie stoimy w korkach. Na zatory na drogach niewiele poradzimy. Ale możemy Państwu pomóc zadbać o większy komfort w czasie jazdy autem. Oferujemy kompleksowe pranie tapicerki samochodowej.

Zajmujemy się czyszczeniem materiałów wszelkiego rodzaju, poza skórzanymi. Nasza standardowa oferta dotyczy samochodów pięcioosobowych, ale podejmujemy się też większych wyzwań – każde ustalamy indywidualnie z Państwem.

Oferujemy możliwość dokładnego prania samochodu z demontażem przednich siedzeń i tylnej kanapy. Dokładnie czyścimy siedzenia, podłogę, dywaniki, boczki i bagażnik auta. W naszej podstawowej ofercie nie zajmujemy się czyszczeniem podsufitek, bo istnieje spore ryzyko ich farbowania czy odklejenia. Jednak, jeżeli Klient będzie miał takie życzenie, możemy się tego podjąć za dodatkową opłatą.

Jesteśmy dyspozycyjni – dojeżdżamy do Klientów z Warszawy i okolic

Jak w przypadku większości naszych usług, również w tych dotyczących prania tapicerki samochodowej oferujemy dojazd do Klienta. Ale uwaga – do realizacji zlecenia potrzebujemy dostępu do podłączenia prądu. Jeśli będzie to problem, możemy wziąć ze sobą własny agregat, co jednak będzie się wiązało z dodatkowym kosztem takiej usługi.

Pranie tapicerki samochód
Czyszczenie tapicerki

Czyszczenie tapicerki samochodowej wymaga również odpowiednich warunków atmosferycznych – minimalna temperatura na zewnątrz to 5 stopni Celsjusza i bez opadów. Jeśli będzie zimniej lub jeżeli będzie padać, będziemy potrzebować zamkniętego i zadaszonego miejsca, na przykład garażu. Wszystko po to, aby czyszczenie było dokładne, ale też, by wszystkie materiały miały szansę  dokładnie wyschnąć.

Kiedy warto zająć się praniem tapicerki samochodowej?

Z naszego doświadczenia wynika, że tak naprawdę – każda pora jest na to dobra. Jeśli nie mają Państwo dostępu do garażu (lub podobnego miejsca), a na dworze nie szaleją mrozy, warto zastanowić się nad dokładnym wyczyszczeniem tapicerki w swoim aucie. Może być to przydatne między innymi przed długą podróżą, by zapewnić sobie wysoki komfort jazdy.

Ponadto, jeśli kupili Państwo właśnie używany samochód, zapraszamy do kontaktu z nami na kompleksowe czyszczenie tapicerki samochodowej oraz zapewnienie sobie świeżego i czystego startu przy korzystaniu z nowego nabytku. Podobnie, jeśli chcą Państwo auto sprzedać. Zadbany i czysty wygląd tapicerki z pewnością zachęci potencjalnych kupców do zainteresowania się taką ofertą, a i może nawet podnieść wartość sprzedawanego samochodu.

Dojeżdżamy do Klientów w Warszawie i pracujemy całą dobę

Miło nam poinformować Państwa, iż stawiamy na dyspozycyjność. Nasi pracownicy dojeżdżają do Klientów na terenie Warszawy i jej okolic. Jesteśmy też dostępni siedem dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę.

Pomożemy w rozwiązaniu każdego problemu związanego z czyszczeniem zabrudzonej tapicerki samochodowej. Można się z nami skontaktować nawet w niedziele i święta, a także w godzinach nocnych.

Zapraszamy.

Sprzątanie wnętrza samochodu

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ BĄDŹ SAMOCHODOWĄ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!