PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Strona główna » PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Pranie tapicerki samochodowej

Regularne pranie tapicerki samochodowej pozwala na utrzymanie auta w nienagannym stanie. Zabiegi pielęgnacyjne pozwalają pozbyć się brudu, kurzu, a wykonywane przez profesjonalny serwis – również uporczywych plam. Co więcej, zapobiegają wnikaniu zanieczyszczeń w materiał oraz pomagają w pozbyciu się alergenów.

Odpowiednie zabiegi konserwacyjne pomagają w wydłużeniu czasu użytkowania tapicerki, pomagają zachować jej atrakcyjny wygląd, a przy tym sprawiają, że z samochodu po prostu przyjemnie się korzysta.

Pranie tapicerki samochodowej krok po kroku

Systematyczne czyszczenie tapicerki samochodowej to ważny element pielęgnacji samochodu. Dzięki temu zabiegowi Twoje auto nie tylko będzie pięknie się prezentować, ale również stanie się znacznie bardziej higieniczne i przyjemniejsze w użytkowaniu. Jak wygląda pranie tapicerki krok po kroku? Oto nasz krótki przewodnik.

Zabieg zaczynamy od przygotowania wszystkich niezbędnych akcesoriów, takich jak odkurzacz z odpowiednimi końcówkami, szczotki i ściereczki z mikrofibry, oraz oczywiście odpowiednie preparaty czyszczące i pielęgnacyjne. Niezbędne jest również wiadro z ciepłą wodą.

Czyszczenie rozpoczynamy od dokładnego odkurzenia całej tapicerki, co pozwala na usunięcie stałych cząsteczek brudu oraz kurzu. Pracę należy wykonać dokładnie, zwracając uwagę na wszystkie szczeliny i zabrudzenia. W przypadku bardziej uporczywych osadów, można pomóc sobie odpowiednio dobraną szczotką.

Pranie tapicerki samochód
Czyszczenie tapicerki

Po dokładnym odkurzeniu całego auta przechodzimy do usuwania widocznych plam i zabrudzeń. W tym celu nanosimy wybrany preparat na ściereczkę z mikrofibry i delikatnie uciskamy plamę. Uwaga! Należy unikać intensywnego pocierania. W ten sposób można uszkodzić lub odbarwić tkaninę obicia!

Po usunięciu plam przechodzimy do właściwego prania tapicerki. W tym celu należy rozcieńczyć środek piorący zgodnie ze wskazówkami producenta i nanieść go na całą powierzchnię obicia. Profesjonalne serwisy na tym etapie często stosują przemysłowe odkurzacze piorące, które gwarantują doskonałe rezultaty.

Na koniec auto można zostawić do naturalnego wyschnięcia lub, w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych istnieje opcja skorzystania ze specjalnego urządzenia, które pozwala przyspieszyć ten proces.

Warto pamiętać, że czyszczenie tapicerki powinno odbywać się regularnie. W ten sposób nie tylko auto zawsze będzie wyglądać nienagannie, lecz również zapobiegniesz powstawaniu trwałych, uporczywych zabrudzeń, które mogą okazać się niemożliwe do usunięcia. Samodzielnie możesz regularnie odkurzać wnętrze samochodu oraz natychmiast oczyszczać wszystkie plamy powstałe w trakcie użytkowania pojazdu.

Dobrym pomysłem jest też systematyczne korzystanie z usług profesjonalnych serwisów. W ten sposób będziesz mieć pewność, że wnętrze Twojego samochodu zawsze będzie czyste i świeże!

Sprzątanie wnętrza samochodu

Pranie tapicerki samochodowej w Warszawie i Wrocławiu

Jeśli planujesz gruntowne czyszczenie wnętrza auta, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W Gal Serwis oferujemy profesjonalny serwis prania i czyszczenia tapicerki metodą ekstrakcyjną. W pracy posługujemy się wysokiej jakości odkurzaczami piorącymi marki Karcher, które gwarantują, że po skończonym zabiegu wnętrze Twojego auta będzie prezentować się perfekcyjnie.

Nasze usługi świadczymy kompleksowo, z dojazdem. Jedyne, czego potrzebujemy, to dostęp do gniazdka 220 V oraz wystarczająca ilość przestrzeni, by wygodnie otworzyć drzwi pojazdu. Auto możemy wyczyścić i w pomieszczeniu, i na zewnątrz – w tym drugim przypadku, jeśli nie jesteś w stanie zapewnić nam dostępu do prądu, możemy przywieźć własny akumulator za niewielką, dodatkową opłatą w wysokości 10 zł.

czyszczenie wnętrza samochodu

Nasze usługi prania obejmują całe wnętrze pojazdu – siedzenia, boczki, bagażnik i podłogę – za wyjątkiem podsufitki, ponieważ niektóre modele odklejają się w trakcie prac.

Po zakończeniu robót auto pozostawiamy do naturalnego wyschnięcia. Jeśli jednak zależy Ci na szybszej możliwości korzystania z pojazdu, istnieje możliwości wypożyczenia osuszacza za dodatkową opłatą w wysokości 100 zł.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ BĄDŹ SAMOCHODOWĄ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!