PRANIE WYKŁADZIN I DYWANÓW

Strona główna » PRANIE WYKŁADZIN I DYWANÓW

Pranie tapicerki

Chyba każdy z nas chce otaczać się, przebywać i mieszkać w miłym, przytulnym, a przede wszystkim – czystym wnętrzu. Wydaje się to proste i oczywiste. A jednak nie zawsze udaje się o to odpowiednio zadbać. Bo przecież – żeby tak było – nie wystarczy regularnie odkurzać, ścierać kurze i myć podłogi. Może nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale brud, kurz, alergeny, czy roztocza – wchodzą w takie zakamarki, do których trudno jest nam dotrzeć. Warto zatem zastanowić się nad regularnym i profesjonalnym czyszczeniem mebli, dywanów i wykładzin. Decydując się na usługi firmy Gal Serwis z Warszawy, będą mieć Państwo pewność, że sprawą zajmą się wykwalifikowani specjaliści. Oferujemy Państwu usługę prania tapicerki – wykonanej z każdego rodzaju materiału.

Wykonujemy:

  • pranie tapicerki meblowej
  • czyszczenie wykładzin
  • czyszczenie dywanów
  • pranie tapicerki samochodowej
  • sprzątanie wnętrza samochodu

OFERTĘ NASZA KIERUJEMY DO OSÓB PRYWATNYCH I BIZNESOWYCH

Pranie tapicerki – powierz je fachowcom z Warszawy

Zastanawiają się Państwo dlaczego warto zdecydować się na czyszczenie tapicerki przez profesjonalną firmę?

Odpowiedź jest zaskakująco prosta – tylko wtedy będą mieć Państwo pewność, że meble, dywany czy wnętrza samochodu, będą wyczyszczone z niemal chirurgiczną precyzją. Jeśli decydują się Państwo na czyszczenie na własną rękę – oczywiście, na pierwszy rzut oka wszystko wygląda na odpowiednio wysprzątane, wymyte i zadbane. Ale nie będą mieć Państwo gwarancji, że udało się pozbyć nie tylko całego brudu, ale też roztoczy czy alergenów. Tego dokonać może tylko wykwalifikowana kadra naszej firmy, przy pomocy specjalistycznego sprzętu.

Ponadto, może być trudno Państwu ocenić, ile detergentu do mycia danej powierzchni użyć. Za mało – sprawi, że nie będzie wystarczająco czysto, a za dużo – może nawet w niektórych przypadkach narazić tapicerkę na uszkodzenia. Zdając się na naszą wiedzę i umiejętności, będą mieć Państwo pewność, że wszystko jest dopracowane i zrobione jak należy. Nie każdą plamę da się też wywabić domowymi sposobami. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, żeby po skorzystaniu z naszych usług, Państwa meble czy wykładziny wyglądały jak nowe! Zachęcamy więc do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Specjalistyczne urządzenia do czyszczenia tapicerki

Posiadanym przez nas sprzętem najnowszej generacji docieramy do wszelkich zakamarków, zgięć w meblach, czy nawet do najmniejszych zakamarków w samochodach.

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych oraz specjalistycznych urządzeniach i środkach piorących firmy Kärcher. Korzystamy z technik i materiałów, które są nie tylko sprawdzone i wysokiej jakości, ale też – antyalergiczne, biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Dojeżdżamy do Klientów w Warszawie i okolicach, czyścimy tapicerki szybko, sprawnie i solidnie. Oszczędzamy Państwa czas i zapewniamy komfort dalszego korzystania z mebli, dywanów czy wnętrz samochodu.

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ BĄDŹ SAMOCHODOWĄ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!