PRANIE WYKŁADZIN

Pranie wykładzin

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy lubi odkurzać. I nie ma w tym nic złego. Jedni nie lubią prasować, inni zmywać, a jeszcze inni nie mają kompletnie ochoty sięgać po odkurzacz. Tym bardziej, jeżeli do wyczyszczenia są naprawdę duże powierzchnie, nie tylko w domu i mieszkaniu, ale też w biurach, żłobkach, przedszkolach czy szkołach. Im większe oraz im więcej ludzi tam przebywa, tym bardziej zabrudzone – a przez to też trudniejsze do wyczyszczenia. Chcemy Państwu w tym pomóc. Firma Gal Serwis z Warszawy specjalizuje się również w praniu wykładzin.

Do realizacji tej usługi wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt oraz środki marki Kärcher. To firma znana na rynku ze swojej certyfikowanej jakości i skuteczności działania. W przypadku dużych powierzchni, ale też tych najbardziej zabrudzonych, stosujemy także specjalne dysze piorące, które dodatkowo szczotkują całą wykładzinę, na której pracujemy.

Pranie wykładzin w Warszawie – zaufaj wykwalifikowanym fachowcom!

Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!

Dlaczego warto zdać się w tej kwestii na specjalistów? Odpowiedź wydaje się prosta – trudno będzie samodzielnie Państwu osiągnąć taki efekt czystości, jakiego oczekujecie. Wykładzina, która jest często używana, przez którą przechodzi wiele osób, a jest niedokładnie czyszczona na co dzień, szybko niszczeje. Kolory stają się coraz bardziej wyblakłe. Co więcej, brud, kurz i roztocza zostają. Na domiar złego, użytkownicy przenoszą je dalej, w kolejne miejsca. Pranie wykładziny przez firmę Gal Serwis w Warszawie zapewni Państwu odpowiednią czystość, komfort, a dzięki temu – estetyczne, zadbane wnętrze.

Nie muszą się Państwo przejmować tym, że wykładzinę trudno zdjąć do czyszczenia. Nie ma takiej potrzeby. To my przyjedziemy do Państwa domu, mieszkania, firmy czy instytucji. I cały proces czyszczenia przeprowadzimy na miejscu. Bez konieczności ściągania wykładziny. Co ważne, zaledwie po paru godzinach – będzie wyglądać jak nowa, a przede wszystkim, będzie bardzo czysta.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych profesjonalnych usług – my odmieniamy wnętrza!

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ DYWAN BĄDŹ WYKŁADZINĘ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!