SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ

Serwis klimatyzacji samochodowej

Napełnienie i pełny serwis klimatyzacji (w cenie 100 gramów czynnika) plus odgrzybienie układu metodą ozonowania – 140 zł

TELEFON(+48) 788 001 630

 

 

WYKONUJEMY MOBILNY SERWIS I ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ, Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Wyjazd na planowany i wyczekany urlop, codzienna podróż do pracy czy też zwykła przejażdżka na drobne zakupy – w czasie wakacji i upałów proste czynności mogą sprawiać niemałe problemy i być dość uciążliwe. Jazda samochodem w czasie najwyższych temperatur nie należy do przyjemnych. Auto, które stoi na parkingu – w pełnym słońcu – bardzo mocno się nagrzewa. A otwarcie okien też nie na wiele się zda – gorąco jest po prostu wszędzie. Jednym z dobrodziejstw współczesnych czasów jest zatem klimatyzacja samochodowa. Wielu kierowców obecnie nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez włączonego, a przede wszystkim – sprawnego systemu klimatyzacyjnego. Ale żeby móc cieszyć się nią w stu procentach i aby maksymalnie zwiększyć sobie komfort jazdy, koniecznie trzeba zadbać również o ten element naszego pojazdu.

Samochodowa klimatyzacja serwis

Gal Serwis Warszawa – ekspert od klimatyzacji

Gal Serwis w Warszawie – jesteśmy ekspertami w dziedzinie serwisu klimatyzacji samochodowej. Co ważne, z powodzeniem zajmujemy się tymi mechanizmami w pojazdach każdego typu – od samochodów osobowych i ciężarowych, po pojazdy rolnicze, budowlane i specjalistyczne a nawet śmigłowce!

Zależy nam na tym, żeby przekonać Państwa, iż o klimatyzację trzeba dbać przez cały rok nie tylko latem. A odpowiednie jej serwisowanie pozwoli nie tylko cieszyć się idealnie dopasowanymi do Państwa preferencji temperaturami, ale też zmniejszy ryzyko gromadzenia się grzybów, bakterii, pleśni i innych zanieczyszczeń. A to w przypadku klimatyzacji jest niezwykle ważne. Wyeliminowanie takich szkodliwych drobnoustrojów w kabinie pojazdu jest wręcz niezbędne, ponieważ w przeciwnym razie – wdychamy je my i nasi bliscy, którzy razem z nami podróżują.

Specjalistyczne usługi na wysokiej jakości urządzeniach

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonym i wysokiej jakości sprzęcie. Serwisy klimatyzacji przeprowadzamy za pomocą urządzeń firmy SUN, które są wykorzystywane w najlepszych warsztatach samochodowych na całym świecie. To, co nas wyróżnia, to fakt, że jako jedni z nielicznych oferujemy taką usługę z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy i w jej okolicach.

To Państwo wybierają najdogodniejsze miejsce. Każdorazowo umawiamy się na konkretny termin. Nasz serwis przyjeżdża i kompleksowo realizuje przyjęte zlecenie.

Po pierwsze – sprawdzamy, czy klimatyzacja jest sprawna. Jeśli występuje usterka – oceniamy, czy jest ona na tyle poważna, że konieczna jest wizyta w warsztacie, czy jesteśmy w stanie uporać się z nią na miejscu. Po drugie – sprawdzamy szczelność całego układu i go napełniamy, a następnie – odgrzybiamy klimatyzację – ozonowaniem lub metodą chemiczną.

Serwis klimatyzacji samochód

Ponadto sprawdzamy wydajność chłodzenia – i upewniamy się, czy cały proces przebiega prawidłowo. I właśnie tym zajmujemy się od lat, w tym się specjalizujemy i to sprawia, że mamy już spore grono stałych i zaufanych Klientów, którzy regularnie do nas wracają.

Ekspert od klimatyzacji

Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta.

Wiemy, jak ważny jest Państwa czas i że zdarzają się momenty, kiedy trzeba zająć się klimatyzacją „na ostatnią chwilę”. Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, całodobowo – czyli także w godzinach nocnych. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Warszawy i jej okolic.

Każdorazowo termin i miejsce serwisu ustalamy dopasowując je do możliwości i preferencji naszych Klientów. Bo przecież na Państwa komforcie zależy nam najbardziej.

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług z dojazdem w Warszawie i okolicach.

POTRZEBUJESZ MOBILNEGO SERWISU KLIMATYZACJI?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie serwisu klimatyzacji samochodowej