SERWIS KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ

Serwis klimatyzacji samochodowej

Nasza firma Gal Serwis Warszawa od kilkunastu już lat prowadzi działalność z zakresu serwisu klimatyzacji samochodowej. Wyróżniamy się profesjonalizmem, dokładnością, precyzją, terminowością i fachowością. Przez lata wypracowaliśmy sobie zaufanie wśród klientów, którzy systematycznie dokonują przeglądu klimatyzacji samochodowej w naszym serwisie. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczną wiedzę, dzięki temu naprawa klimatyzacji samochodowej przebiega szybko i sprawnie. Każdego dnia dokładnym starań, aby świadczone przez naszą firmę usługi stały na najwyższym poziomie. Ponadto, możemy pochwalić się bardzo atrakcyjnymi i konkurencyjnymi cenami.

TELEFON(+48) 788 001 630

 

 

WYKONUJEMY MOBILNY SERWIS I ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ, Z DOJAZDEM DO KLIENTA

Serwis klimatyzacji Warszawa – Gal Serwis wyróżnia się na polskim rynku, poza świadczeniem profesjonalnych i najwyższej jakości usług, jeszcze jedną unikatową cechą. Jako nieliczni oferujemy możliwość wykonania przeglądu klimatyzacji samochodowej i jej odgrzybienia z dojazdem do klienta. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów oraz terminów, w których mogą oddać swój samochód w nasze ręce, aby po upływie kilku godzin ponownie cieszyć się z prawidłowo działającej klimatyzacji. To naprawdę jest możliwe! W dodatku bez konieczności pokonywania długiej drogi do warsztatu samochodowego, czy serwisu i oczekiwania na swoją kolejkę.

Samochodowa klimatyzacja serwis

Gal Serwis Warszawa – ekspert od klimatyzacji

Nasza firma Gal Serwis Warszawa od wielu już lat specjalizuje się w dziedzinie klimatyzacji wszelkich pojazdów, nie tylko samochodów osobowych, ale także ciężarowych, dostawczych, budowlanych, pojazdów rolniczych, a nawet śmigłowców. Dzięki fachowej wiedzy, zebranemu przez lata doświadczeniu, jesteśmy w stanie sobie poradzić z każdym pojazdem mechanicznym, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

W swojej pracy dokładamy starań, aby przekonać naszych klientów, że o klimatyzację i jej serwis, należy dbać przez cały rok kalendarzowy, a nie tylko latem, kiedy wykorzystujemy ją do chłodzenia wnętrza pojazdów. Systematyczne serwisowanie sprawi, że przez dwanaście miesięcy w roku, będziemy mogli korzystać ze sprawnej regulacji temperatury w naszych samochodach. Co więcej, taki systematyczny przegląd umożliwi na czas wykryć wszystkie ewentualne usterki. Do tego, zadbamy o własne zdrowie i naszych bliskich, należy pamiętać, że w układzie klimatyzacji mogą gromadzić się różnego rodzaju drobnoustroje, które potem nieświadomie wdychamy podczas jazdy samochodem. Możemy tego uniknąć, oddając regularnie swój samochód w ręce ekspertów od klimatyzacji, czyli naszej firmy Gal Serwis Warszawa.

Specjalistyczne usługi na wysokiej jakości urządzeniach

W swojej codziennej pracy wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości. Podejmujemy się naprawy i serwisu klimatyzacji samochodów osobowych, a także dostawczych oraz ciężarowych. Serwisy przeprowadzamy za pomocą urządzeń firmy SUN. Tego rodzaju urządzenia dostępne są w najlepszych warsztatach samochodowych, nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie.

Podczas wykonywania zlecenia w pierwszej kolejności nasi pracownicy sprawdzają, czy klimatyzacja jest sprawna. Następnie, jeśli wykryją jakieś usterki, dokonują szczegółowej oceny, czy naprawa klimatyzacji samochodowej jest możliwa na miejscu. W przypadku poważnych uszkodzeń zalecamy wizytę w warsztacie.

W dalszej kolejności sprawdzamy szczelność całego układu, aby móc przeprowadzić zabieg odgrzybiania. Dopiero po szczegółowej kontroli układ klimatyzacji jest napełniany. W przypadku odgrzybiania klimatyzacji stosuje się dwie metody – metodę chemiczną lub ozonowanie. Na koniec nasi pracownicy sprawdzają wydajność chłodzenia klimatyzacji. Pozwala to ocenić, czy cały proces naprawy i odgrzybienia przebieg prawidłowo.

Serwis klimatyzacji samochód
Ekspert od klimatyzacji

Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta.

Prowadząc serwis klimatyzacji samochodowej Gal Serwis, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów i komfort podczas współpracy. Mamy świadomość, że klimatyzacja samochodowa może zepsuć się w każdej chwili. Dlatego też, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo jesteśmy dostępni przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

Potrzebujesz mieć sprawną klimatyzację rano przed wyjazdem? Przyjedziemy pod wskazany adres nawet w nocy i zajmiemy się całościowym przeglądem oraz naprawą klimatyzacji, abyś mógł bezpiecznie i w komfortowych warunkach pokonywać kolejne tysiące kilometrów.

Ponadto, oferujemy nasze usługi z bezpośrednim dojazdem do klienta na terenie Warszawy, jej okolic oraz Wrocławia. Naprawa nieszczelnej klimatyzacji naprawdę jest możliwa w miejscu Państwa zamieszkania lub aktualnego pobytu. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i ustalić dogodny termin oraz godzinę przyjazdu naszych pracowników. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb i preferencji naszych klientów.

POTRZEBUJESZ MOBILNEGO SERWISU KLIMATYZACJI?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie serwisu klimatyzacji samochodowej