SPRZĄTANIE WNĘTRZA SAMOCHODU

Strona główna » SPRZĄTANIE WNĘTRZA SAMOCHODU

Sprzątanie wnętrza samochodu

O samochód trzeba dbać, to wiadomo nie od dziś. I każdy kierowca jest tego pewnie w pełni świadom. Regularnie jeździmy na badania kontrolne, wymieniamy opony, kiedy przychodzi na to pora, pilnujemy poziomów wszystkich płynów i serwisujemy klimatyzację. A jeśli tylko zacznie się nam świecić kontrolka, od razu umawiamy wizytę u mechanika. Bo wiemy, że w grę wchodzi nie tylko komfortowa jazda, ale i nasze bezpieczeństwo. I w tym wszystkim czasem zdarzy się zapomnieć o – utrzymaniu porządku w aucie. A o zaniedbanie nietrudno. Wnosimy z zewnątrz piasek, czasem błoto, dziecko mogło nakruszyć w samochodzie, pies wytarzał się na siedzeniach czy w bagażniku. I nie pamiętamy o tym, żeby zająć się takim czyszczeniem od razu. Zawsze jest coś ważniejszego i pilniejszego do zrobienia. Tym bardziej, że kiedy do auta wchodzimy – najczęściej gdzieś się spieszymy. Z kolei kiedy dojeżdżamy pod dom, chcemy jak najszybciej do niego wejść. I zwyczajnie brakuje nam na to czasu. Ale mogą Państwo skontaktować się z nami. Działamy na terenie Warszawy, Wrocławia i w okolicach. Z pełnym zaangażowaniem i specjalistyczną wiedzą zajmiemy się sprzątaniem wnętrza Państwa samochodu.

Zajrzymy do najbardziej ukrytych zakamarków auta. Bo wiemy, że nie zawsze wystarczy tylko pranie tapicerki czy dywaników. Brud, piasek, który przynosimy z zewnątrz potrafi niemal na stałe wkomponować się w zakamarki tapicerki. Co więcej, jest niezwykle trudny do usunięcia.

Oferujemy:

  • dokładne odkurzanie samochodu
  • odświeżanie i czyszczenie wszystkich elementów plastikowych wyposażenia
  • mycie szyb od wewnątrz
  • czyszczenie elementów skórzanych

Przyznają Państwo, że nie zawsze się o tym pamięta w codziennej eksploatacji auta. Ale teraz już nie muszą się Państwo tym przejmować, kompleksowo zajmą się tym specjaliści naszej firmy. Jesteśmy dyspozycyjni na terenie całej Warszawy, Wrocławia i w ich okolicach. Dojedziemy do różnych zakątków miasta i zajmiemy się dokładnym wyczyszczeniem samochodu. Zajmujemy się pojazdami różnego typu. Przyjmujemy również nietypowe zlecenia, tj. na sprzątanie wnętrz niestandardowych rozmiarów aut, gdzie ofertę cenowa ustalamy indywidualnie. Zawsze indywidualnie ustalamy też miejsce i termin wykonania naszej usługi z każdym Klientem.

pranie tapicerki samochodowej

Kompleksowe usługi – skorzystaj z szerokiej oferty Gal Serwisu w Warszawie i we Wrocławiu.

Mogą Państwo połączyć nasze usługi – i zamówić pranie tapicerki samochodowej razem ze sprzątaniem wnętrza samochodu. Jeśli w miejscu, gdzie będziemy przeprowadzać całą „operację” nie będzie dostępu do prądu, też poradzimy sobie z tym problemem i weźmiemy ze sobą własny agregat.

Chcą Państwo przygotować samochód do sprzedaży, w planie może jest podróż z kimś ważnym, albo właśnie szykuje się daleki wyjazd? A może po prostu chcą Państwo cieszyć się komfortową jazdą w czystym samochodzie? To zadanie dla nas!

Jesteśmy dostępni dla Państwa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To Państwo decydują, który termin i jakie miejsce są najbardziej odpowiednie. My dojedziemy tam, gdzie trzeba. I przeprowadzimy naszą usługę sprawnie, dokładnie i profesjonalnie. Dajemy gwarancję jakości na wykonane przez nas prace. Jesteśmy na rynku już od wielu lat i właśnie takim podejściem udało się nam zdobyć zaufanie, pokaźnej liczby zadowolonych z naszych usług, Klientów.

Zapraszamy.

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ TAPICERKĘ MEBLOWĄ BĄDŹ SAMOCHODOWĄ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!