Sprzedaż akumulatorów z dowozem – wygoda w dobrej cenie!

sprzedaż akumulatorów z dowozem

Państwa auto coraz ciężej zapala? Warto sprawdzić akumulator! Stale rosnąca ilość elektroniki we współczesnych samochodach sprawia, że baterie mają coraz trudniejsze zadanie do wykonania. Nawet 2-3 letni akumulator potrafi odmówić posłuszeństwa! Dlatego uruchomiliśmy sprzedaż akumulatorów z dowozem.

Problemy z uruchomieniem silnika potrafią dopaść w najmniej oczekiwanym momencie. Spieszymy się do pracy, a tu nagle auto odmawia posłuszeństwa. Co gorsza, nie można nim nawet nigdzie pojechać, bo przecież silnik nie chce wystartować.  

Wymiana akumulatora u Klienta

Nie trzeba już płacić za lawetę! Ani tym bardziej „pożyczać” prądu z innych aut. Nasi specjaliści szybko wymienią akumulator w Państwa samochodzie. Wystarczy podać nam adres gdzie stoi auto, a szybko postaramy się pomóc. Posiadamy wszystkie narzędzia niezbędne do wymiany akumulatora u Klienta – zrobimy to tak samo dobrze jak w warsztacie!  

Ile kosztuje wymiana akumulatora u Klienta?

Chcą Państwo dowiedzieć się ile będzie kosztować wymiana akumulatora w Państwa samochodzie? Prosimy przygotować następujące dane

  • marka i model auta
  • wersja silnikowa
  • rocznik 

Posiadanie takich informacji znacznie ułatwi nam znalezienie najlepszego akumulatora do Państwa pojazdu. 

Jak działamy? Po ustaleniu kosztu usługi oraz jej terminu, przyjedziemy na wskazany przez Państwa adres. Wystarczy, że przekażą nam Państwo kluczyki/kartę startową pojazdu – nasi specjaliści zajmą się resztą! Odbierzemy również stary, zużyty akumulator od Państwa i przekażemy go do recyklingu – nie muszą Państwo już więc się o to martwić!  

Sprzedaż akumulatorów z dowozem – Warszawa

Posiadamy szeroki wybór akumulatorów samochodowych. Mamy zarówno baterie klasy premium, jak i budżetowe. Doradzimy Ci, jaki akumulator będzie najlepszy do Twojego auta. W kilkanaście minut zamontujemy baterię w Twoim aucie – tak, aby była ona w stanie długo i bezproblemowo służyć. 

Gdzie wymieniamy akumulatory? Usługę wymiany akumulatora oferujemy na terenie całej Warszawy oraz okolic. Wystarczy do nas zadzwonić by poznać szczegóły i otrzymać wycenę! Działamy przez całą dobę – mogą Państwo na nas liczyć o każdej porze! 

4 porady specjalistów Galserwis

1. Nie polecamy „pożyczania” prądu z innego auta – można uszkodzić instalację elektryczną auta (a to koszty BARDZO wysokie).
2. Nie warto uruchamiać auta „na pych” – w nowoczesnych pojazdach nic to nie da!
3. Nie polecamy kupowania przewodów rozruchowych – te często są niewspółmiernie drogie w stosunku do tego co oferują
4. Nie muszą Państwo szukać akumulatora na własną rękę – oferując sprzedaż akumulatorów z dowozem jesteśmy w stanie zaoferować znacznie lepsze ceny! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *