Zadbaj o czyste auto w czasie pandemii, to naprawdę ważne!

czyste auto w czasie pandemii

Własny samochód jest w tej chwili najbezpieczniejszym środkiem komunikacji. Tym ważniejsze staje się kompleksowe czyszczenie samochodu w dobie koronawirusa. To dlatego przygotowaliśmy krótką listę poradnikową, zawierającą elementy, które warto wziąć pod uwagę przy czyszczeniu samochodu wewnątrz.

Czyszczenie auta – od czego zacząć?

Warto pamiętać przede wszystkim o tym, by dezynfekować ręce przed wejściem do auta. Przynajmniej raz dziennie warto dezynfekować wszystkie powierzchnie, których dotykamy. Dotyczy to na przykład:

  • przycisków radia
  • przycisków elektrycznych szyb i lusterek
  • przycisków panelu klimatyzacji/ogrzewania
  • kierownicy 
  • klamek
  • drążka skrzyni biegów
  • dźwigni/przycisku hamulca ręcznego

Kiedy to robić? Najlepiej po zakończeniu jazdy (gdy odstawimy auto na parking lub do garażu), ewentualnie przed jej rozpoczęciem. 

Czyszczenie samochodu w środku – co jeszcze?

Mycie samochodu wewnątrz to jedno. Jeżeli nie chcemy by nasze auto stało się siedliskiem koronawirusa, warto wietrzyć jego wnętrze regularnie. Zalecamy też częstsze sprzątanie auta z kurzu oraz innych zabrudzeń. Warto zwrócić uwagę na wszystkie powierzchnie mające kontakt z obuwiem pasażerów – na przykład dywaniki – warto je regularnie czyścić.

Czyszczenie auta w dobie koronawirusa 

Codzienna dezynfekcja to jedno, warto też raz na jakiś czas oddać auto na kompleksowe mycie wnętrza. Wypranie tapicerki oraz wyczyszczenie różnych elementów da Ci pewność, że wnętrze Twojego samochodu będzie wolne od szkodliwych bakterii. 

Poszukujesz oferty kompleksowego czyszczenia samochodu? Zgłoś się do nas! Nie tylko wyczyścimy auto w środku, ale również zadbamy o jego ozonowanie – ta procedura pozwoli skutecznie usunąć bakterie z powietrza we wnętrzu pojazdu. Oprócz tego, proponujemy ozonowanie klimatyzacji. Czyścimy auta w sposób nieinwazyjny – bezpieczny dla plastików i innych powierzchni.

Czyszczenie samochodu w środku wykonujemy na terenie całej Warszawy i okolic, również z dojazdem do Klientów. Zadzwoń do nas – szybko podamy Ci kwotę za kompleksowe czyszczenie samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *