CENNIK – PRANIE TAPICERKI

Strona główna » CENNIK – PRANIE TAPICERKI

Cennik prania tapicerki

Pranie tapicerki meblowej
119 zł 2 fotel, 8 krzeseł stołowych lub 6 krzesła biurowe lub materac
139 zł kanapa, sofa lub tapczan
159 zł narożnik (w kształcie litery L)
Pranie dywanów / wykładzin w domu i w biurach
119 zł do 10 m2
139 zł od 10 do 15 m2
159 zł od 15 do 20 m2
Pranie tapicerki samochodowej
119 zł siedzenia (przód i tył) oraz boczki
159 zł siedzenia (przód i tył) oraz boczki + podłoga (również dywaniki)
169 zł siedzenia (przód i tył) oraz boczki + podłoga (również dywaniki) + bagażnik czyli całość samochodu
Pozostałe usługi
99 zł ozonowanie wnętrza samochodu
99 zł sprzątanie wnętrza samochodu*
159 zł ozonowanie + sprzątanie wnętrza samochodu*
Pakiety
219 zł pranie tapicerki samochodowej oraz sprzątanie wnętrza pojazdu*
349 zł pranie tapicerki samochodowej oraz serwis klimatyzacji samochodowej (w cenie 300g czynnika** i odgrzybianie)
389 zł pranie tapicerki samochodowej wraz ze sprzątaniem wnętrza pojazdu* oraz serwis klimatyzacji samochodowej (w cenie 300g czynnika** i odgrzybianie)

*w przypadku bardzo zabrudzonego pojazdu pracownik na miejscu może poinformować o doliczeniu dodatkowej opłaty i wykonać usługę po akceptacji warunków.

**każde kolejne 100g czynnika kosztuje 20 zł. Cena dotyczy klimatyzacji z czynnikiem r134a. Cena za pranie i serwis klimatyzacji samochodu z czynnikiem r1234yf to 449 zł. a ze sprzątaniem 489zł (300g czynnika w cenie a każde koleje 100g po 70 zł)

Meble tapicerowane charakteryzują się wysokim poziomem estetyki i komfortu. Dodają wnętrzom przytulności. Jednocześnie są przyjemne w dotyku i miękkie, dzięki czemu dobrze się na nich wypoczywa w domu czy też podróżuje samochodem. Szczególnie latem, gdy temperatury powietrza są wysokie, kontakt z miękką tkaniną zapobiega poceniu się i powstawaniu nieprzyjemnych odparzeń skóry.

Niestety tekstylia mają też to do siebie, że łatwo chłoną brud i zanieczyszczenia, a pranie kanapy nie ogranicza się jedynie do przetarcia wilgotną ścierką czy gąbką. Wymaga kompleksowego zabiegu, dzięki któremu brud nie tylko będzie usunięty powierzchniowo, ale też zostanie wydobyty z najgłębszych zakamarków tkaniny.

Profesjonalne czyszczenie kanapy w Warszawie czy we Wrocławiu możesz powierzyć naszej firmie!

Cennik prania tapicerki

Przywracamy czystość tapicerki w domach i samochodach klientów na terenie Warszawy, Wrocławia oraz okolic. W ofercie mamy pranie łóżek, foteli tapicerowanych, sof i innych mebli domowych, letniskowych i w pojazdach.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje profesjonalne pranie kanapy? Cennik naszych usług znajdziesz w tabeli obok. Zapoznaj się z nim i pozwól się zaskoczyć wyjątkowo przystępnymi cenami!

Z pewnością warto raz na kilkanaście miesięcy zapłacić za profesjonalne czyszczenie, aby przywrócić piękny wygląd i higieniczną czystość meblom tapicerowanym w domu lub samochodzie.

Czyszczenie tapicerek

Pranie tapicerki domowej i samochodowej jest jedną z trzech usług świadczonych przez naszą firmę Gal Serwis. Przez wiele lat jej realizacji, zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę na temat tkanin, środków chemicznych i metod prania tapicerki. Dzięki temu doskonale wiemy, jak postępować z wymagającymi odświeżenia obiciami.

Próbując zetrzeć plamę po ketchupie, kawie, czekoladzie czy soku owocowym, będziesz sięgać po coraz agresywniejsze środki czyszczące. Konsekwencją może być konieczność wymiany całej tapicerki. Dlatego lepiej powierzyć czyszczenie obicia profesjonalistom!

Cena usługi, którą znajdziesz w tabeli, z pewnością nie jest wysoka. Przeznaczając 139 zł na pranie sofy, otrzymujesz:

 • wykonanie usługi na miejscu we wskazanej przez ciebie lokalizacji, z dojazdem na nasz koszt w obrębie Warszawy lub Wrocławia,
 • środki czyszczące i materiały pomocnicze niezbędne do prania tapicerki,
 • skuteczne, jednorazowe usunięcie zabrudzeń bez wpływu na jakość tkanin,
 • zachowanie miejsca prania tapicerki w czystości,
 • gwarancję usługi wykonanej przez profesjonalistów.

Korzystając z naszych usług i zlecając nam czyszczenie sofy za jedyne 139 zł, unikasz ryzyka znacznie większych wydatków na nieefektywne preparaty czyszczące czy nawet wymianę tapicerki.

Pranie i czyszczenie sof oraz łóżek

Meble tapicerowane znajdują się w każdym domu, biurze czy hotelu, gdzie są intensywnie eksploatowane przez wielu użytkowników. Czystość sofy zapewnia jej estetyczny wygląd, będąc tym samym pozytywną wizytówką domu, salonu fryzjerskiego lub pensjonatu.

Cennik usług, który przygotowaliśmy, obejmuje również pranie łóżek tapicerowanych w Warszawie, Wrocławiu i w okolicach. Czyszczenia wymagają też specjalne tapicerowane ścianki montowane jako zagłówki mebli.

Jeśli kupiłeś kanapę czy łóżko tapicerowane kilka lat temu i nie wiesz, jaką tkaniną jest ono wykończone, używając domowych metod, możesz doprowadzić do nieodwracalnych zniszczeń. Wśród wielu problemów, jakie mogą się pojawić podczas amatorskiego prania, są odbarwienia koloru, rozciąganie i marszczenie materiału, wycieranie się narożników i powierzchniowej faktury oraz wiele innych. Powierzając zadanie Gal Serwis, zyskasz gwarancję, że mebel nie straci na atrakcyjności.

Pranie tapicerek meblowych lub dywanów wykonujemy z dojazdem do klienta do domu. Pranie tapicerek samochodowych również wykonujemy z dojazdem do klienta, ale tę usługę możemy wykonać w dogodnym dla Ciebie miejscu.

Mamy niezbędny sprzęt do wykonania usługi. Pierzemy materiały wszelkiego rodzaju. Nie czyścimy jednak skór. Usługę świadczymy dla osób prywatnych i firm.

W zależności od liczby pojazdów oferujemy możliwość negocjowania cen.

Cennik usług dodatkowych

Pranie kanapy samochodowej czy czyszczenie sofy w biurze wykonujemy zgodnie z ustalonym wyżej cennikiem. Może się jednak zdarzyć, że w trakcie wykonywania zlecenia pojawi się dodatkowy, nieprzewidziany problem, który wymaga niewielkiego nakładu finansowego.

Zawsze uprzedzamy o takiej sytuacji klienta, nawet jeśli cena usługi wzrośnie o 10-20 zł. Ponieważ jednak jesteśmy rzetelną firmą, nie chcemy stawiać klientów w trudnej sytuacji. Dlatego przygotowaliśmy również cennik usług dodatkowych, które mogą być niezbędne do kompleksowego wykonania zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się z nimi przed zleceniem prania sofy, kanapy samochodowej czy łóżka.

Inne koszty, które mogą wystąpić w czasie serwisu:

 • cennik prania samochodów dotyczy samochodów pięcioosobowych, każde kolejne siedzenie w samochodzie jest dodatkowo płatne 15 zł za sztukę,
 • możliwość wykonania prania samochodu z demontażem przednich siedzeń za opłatą 50 zł oraz z demontażem tylnej kanapy, w zależności od rodzaju samochodu, cena jest ustalana indywidualnie,
 • przed praniem samochód powinien zostać odkurzony z piachu i zanieczyszczeń stałych, w innym przypadku doliczamy 20 zł i sami odkurzamy,
 • nie pierzemy podsufitek, ponieważ się odklejają, jednak na wyraźną prośbę i odpowiedzialność klienta możemy się tego podjąć za 50 zł,
 • do wykonania usługi potrzebne jest podłączenie do prądu, w przypadku jego braku dysponujemy własnym agregatem za dopłatą 10 zł,
 • poduchy przy kanapie i narożniku są dodatkowo płatne 5 zł za sztukę,
 • dodatkowy preparat neutralizujący zapach, np. po moczu zwierząt – 10 zł,
 • w przypadku prania dywanów lub wykładzin istnieje możliwość przesunięcia mebli za dopłatą. Cena jest ustalana na miejscu i zależy od gabarytów mebli, w przybliżeniu wynosi 10-20 zł,
 • usługa czyszczenia tapicerki wykonywana w godzinach nocnych między 22 a 6 lub w niedziele czy święta jest dodatkowo płatna 20 zł.

Minimalna cena przyjmowanego przez nas zlecenia wynosi 70 zł.

W zależności od liczby rzeczy do prania istnieje możliwość negocjowania cen.

Dojazd poza Warszawę: 10 zł za każde rozpoczęte 10 km w jedną stronę, liczone od granic Warszawy. Maksymalny dojazd do 50 km. Możliwa negocjacja ceny dojazdu.

Jeżeli czegoś nie ma w cenniku, ZADZWOŃ, ZAPYTAJ, podejmiemy się każdego wyzwania.

UWAGA – połącz pranie tapicerek z serwisem klimatyzacji lub ze sprzątaniem wnętrza samochodu i skorzystaj ze zniżki.

 Dowiedz się więcej pod numerem telefonu 502 021 287

KONTAKT