KONTAKT

Strona główna » KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z nami

Usługi świadczymy z dojazdem na terenie Warszawy, Wrocławia i okolic. Posiadamy też stacjonarny punkt Warszawa ul. wiertnicza 91

Napisz do nas
  Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją o Administratorze Danych oraz jestem świadomy swoich praw w związku z przetwarzaniem danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu kontaktowym.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, firmy, nr telefonu kontaktowego dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem połączeń telefonicznych przez Gal Serwis Wojciech Galas zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność procesu przetwarzania, dokonanym przed jej wycofaniem.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie Moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, firmy, adresu e-mail dla potrzeb prowadzenia przyszłego marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem poczty elektronicznej przez Gal Serwis Wojciech Galas (zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną – Dz. U. 2016.1030 z późn. zm.). oraz ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo do wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na legalność procesu przetwarzania, dokonanym przed jej wycofaniem.

  Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!

  Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Jesteśmy pomocni zwłaszcza w sytuacjach, gdy szukają Państwo specjalistów w dziedzinie czyszczenia tapicerek –  zarówno meblowych, jak i samochodowych; chcą Państwo przeprowadzić serwis klimatyzacji, albo wyczyścić wnętrze auta.

  Firma Gal Serwis specjalizuje się we wszystkich tych dziedzinach. Na rynku z powodzeniem funkcjonujemy już od wielu lat. Posiadamy szeroką wiedzę, podpartą bogatym doświadczeniem zawodowym i bazą stałych, zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają.

  Zajmujemy się klimatyzacją we wszystkich typach pojazdów, czyścimy tapicerki wszelakiego rodzaju, specjalizujemy się też w praniu dywanów metodą na wskroś.

  Działamy na terenie Warszawy i Wrocławia ale również dojeżdżamy też do pobliskich miejscowości. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Termin i miejsce przeprowadzenia usługi zawsze ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

  Jeśli mają Państwo też jakieś nietypowe zlecenie – prosimy o kontakt, chętnie podejmujemy się takich wyzwań.