PRANIE DYWANÓW METODĄ NA WSKROŚ

Pranie dywanów metodą na wskroś

Czyszczenie dywanów nie jest łatwą sprawą. Trzeba je regularnie i dokładnie odkurzać. A i tak, szczególnie jeśli włosie dywanu jest nieco dłuższe, będą się tam odkładać różnego rodzaju okruchy, piasek, kurz, ale też roztocza i alergeny. Często próbujemy zrobić coś więcej, żeby zapewnić sobie jeszcze większą czystość w domu czy mieszkaniu. Kupujemy specjalne środki piorące, a na podwórkach (zwłaszcza wiosną) słychać odgłosy trzepania dywanów na trzepakach. Wielu osobom to wystarcza. Ale to wcale nie daje gwarancji, że dywan będzie zupełnie czysty.

Proponujemy Państwu specjalistyczny sposób na czyszczenie dywanówmetodą na wskroś. To jedyna z naszych usług, której nie realizujemy u Państwa w domu czy mieszkaniu, każdorazowo dywan zabieramy do siebie. I tam poddajemy go specjalnym procesom czyszczącym.

Czyszczenie dywanów metodą na wskroś – skuteczne i efektywne

Najpierw dokładnie mierzymy każdy dywan. Sprawdzamy go również pod każdym innym kątem – z czego dokładnie jest wykonany oraz czy nie ma widocznych uszkodzeń. Następnie przychodzi czas na trzepanie dywanu mechaniczne, przy użyciu specjalnej maszyny. Dzięki temu możemy pozbyć się wszystkich zbędnych zanieczyszczeń, włosów, sierści czy okruchów, które ukryły się we włosiu dywanu.

Następnie przeprowadzamy pranie wstępne, zasadnicze, płukanie i wirowanie. Na tym etapie dywan jest czyszczony z wszelkich plam i zabrudzeń. Dużo dokładniej niż ma to miejsce w czasie prób czyszczenia go na własną rękę, za pomocą szczotki, środka piorącego, a nawet specjalistycznego odkurzacza.

Jeszcze na etapie przechodzenia przez wszystkie maszyny staramy się, żeby z dywanu usunąć jak najwięcej wody potrzebnej w trakcie czyszczenia. Wiadomo jednak, że nie da się jej od razu usunąć w całości. Dlatego później dokładnie rozwieszamy cały dywan – tak, by po paru godzinach był już w pełni suchy i mógł bez ryzyka zawilgocenia parkietu czy paneli, trafić z powrotem na podłogę. Najpierw jednak przygotowujemy dywan do transportu do Państwa. Sprawdzamy też, czy wszystkie zabrudzenia zostały przez nas starannie usunięte.

Pranie dywanów metodą na wskroś

Choć jest to jedyna usługa, której nie przeprowadzamy bezpośrednio w domach naszych Klientów, to i tak wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Wystarczy tylko zgłosić nam zapotrzebowanie na wyczyszczenie dywanu metodą na wskroś. My po niego przyjeżdżamy i zapewniamy cały transport. Dokładnie czyścimy go, a po całym procesie – przywozimy z powrotem do Państwa domu, mieszkania czy firmy.

Czyszczenie dywanów na wskroś w Warszawie – dla kogo jest ta usługa?

Czyszczenie dywanów na wskroś, to usługa dla wszystkich osób, które nie chcą czekać w domu aż dywan wyschnie po dokładnym czyszczeniu. A także dla tych osób, które chcą wyczyścić dywan tak dokładnie, że będzie wyglądał jak nowy. Ponadto dla wszystkich, którzy po prostu obawiają się zawilgoceń na podłogach. Pranie metodą na wskroś spełnia wszystkie te kryteria.

Jeśli są Państwo zainteresowani czyszczeniem dywanu metodą na wskroś, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Jesteśmy dostępni całodobowo i przez siedem dni w tygodniu. To od Państwa zależy, kiedy mamy dywan odebrać i kiedy dostarczyć go z powrotem na miejsce.

Zapraszamy.

POTRZEBUJESZ WYCZYŚCIĆ DYWAN BĄDŹ WYKŁADZINĘ?

Zrobimy to za Ciebie! Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta!