Pranie tapicerki meblowej, dlaczego warto wynająć specjalistów?

pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki w domu to konieczność. Warto wykonać to przynajmniej raz w roku, ponieważ pozwoli pozbyć się nie tylko nieestetycznych zabrudzeń, ale przede wszystkim także odświeży nasze domowe meble, a także usunie bakterie czy grzyby. Pranie kanapy lub czyszczenie mebli tapicerowanych warto jednak powierzyć specjalistom.

Jak wyczyścić krzesła tapicerowane?

W Internecie nie brakuje informacji na temat tego, na czym polega pranie mebli tapicerowanych. Warto jednak pamiętać o tym, że, jeżeli chcemy zrobić to samodzielnie, to efekt może być daleki od oczekiwanego. Jeżeli wiemy jak to wykonać – nie ma problemu – niestety, pranie tapicerki kanapy bez doświadczenia często kończy się po prostu źle. Mówiąc dosłownie – możemy uszkodzić mebel! Sposób czyszczenia musi być dostosowany do tego, z jakiego materiału zrobiony jest fotel czy kanapa.

Czyszczenie mebli tapicerowanych – jak to robimy?

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo. Dobieramy środki do czyszczenia odpowiednie do konkretnego materiału. Dysponujemy szerokim zapleczem maszynowym, co pozwala nam na wykonanie dowolnego zlecenia na pranie tapicerki. 
Pranie tapicerki wykonujemy od wielu lat. To pozwala nam z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, ze posiadamy niezbędne doświadczenie do tego, by bez problemu zająć się czyszczeniem foteli czy kanapy w Państwa domu lub mieszkaniu. Przetestowaliśmy setki środków czyszczących, wiemy które są dobre, a których lepiej unikać. 

Pranie tapicerki w domu – jakie koszty?

Cena za pranie mebli tapicerowanych zależy od kilku czynników. Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści szybko i sprawnie przedstawią Państwu dokładną wycenę za czyszczenie mebli tapicerowanych. Usługi realizujemy na terenie Warszawy oraz najbliższych okolic. Posiadamy wiele lat doświadczenia w tym zakresie, a także niezbędne narzędzia. Wiemy, jakie środki będą odpowiednie do czyszczenia tapicerki meblowej, niezależnie od materiału z jakiego została wykonana – nie ma więc ryzyka uszkodzeń. 

Pranie tapicerki w domu – taniej to zlecić!

Gdyby chcieli Państwo wykonać czyszczenie kanapy we własnym zakresie, to koszty takiego działania znacznie przekroczyłyby kwotę, którą zapłacą nam Państwo za tę usługę. Zakup maszyn do czyszczenia mebli to kilka-kilkanaście tysięcy złotych – jest to nieopłacalne. Niby można je wypożyczyć, ale to kolejne koszty. Dodatkowo, doliczyć trzeba też za chemię do czyszczenia. Dochodzi jeszcze kwestia błędów. Czyszczenie tapicerki meblowej przez osoby niedoświadczone często nie przynosi efektu. Skutkiem tego, koszt trzeba policzyć nawet razy dwa w stosunku do kwoty, jaką zapłaciliby Państwo zlecając czyszczenie mebli profesjonalistom. Słowem – nie opłaca się robić tego samodzielnie. A gdy dojdzie do uszkodzenia mebla (co wcale nie jest rzadkim przypadkiem) koszty rosną jeszcze bardziej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *