Profesjonalne czyszczenie samochodu w Gal Serwis

czyszczenie wnętrza samochodu

W samochodzie spędzamy minimum 1 godzinę dziennie. Warto więc zadbać o to, aby każda podróż upływała w przyjemnej atmosferze. Ponieważ ilość czasu, jaką poświęcamy na dojazdy będzie tylko rosnąć – wszak własne auto jest dziś najbezpieczniejszym środkiem transportu. Szczególnie warto zadbać o porządek w aucie.

Nie od dziś wiadomo przecież, że na nasze samopoczucie wpływa uporządkowane otoczenie – dotyczy to też samochodu! Kompleksowo zaopiekujemy się Twoim autem. Zobacz, co możemy Ci zaoferować:

  • czyszczenie siedzeń w samochodzie, 
  • czyszczenie tapicerki samochodowej, 
  • czyszczenie wnętrza samochodu.

Pranie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki samochodowej to temat, który realizujemy całościowo. Nie tylko wypierzemy siedzenia specjalnym odkurzaczem, ale też wyczyścimy wszelkie zakamarki. Demontujemy zarówno przednie siedzenia, jak również tylną kanapę. Czyścimy podsufitki, bagażnik, podłogę, boczki oraz inne elementy tapicerowane, które mogły ulec zabrudzeniu.
Kiedy warto wykonać takie czyszczenie tapicerki samochodowej? Przynajmniej raz na rok warto w ten sposób odświeżyć wnętrze auta. Polecamy również usługę prania tapicerek w przypadku świeżo kupionych aut używanych – nigdy bowiem nie wiesz, czy poprzedni właściciel o to zadbał. A takie kompleksowe czyszczenie tapicerki samochodowej pozwoli odświeżyć auto oraz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów czy nieestetycznych zabrudzeń. A może sprzedajesz auto? Wtedy również warto wykonać takie czyszczenie – uprana tapicerka zrobi doskonałe wrażenie na potencjalnym kupującym.
Pranie tapicerek w samochodach osobowych wykonujemy również z dojazdem – na terenie Warszawy i okolic. Działamy przez 24 godziny na dobę. Specjalizujemy się głównie w 5-osobowych autach osobowych, ale żaden pojazd nie będzie dla nas wyzwaniem! Masz do czyszczenia busa, auto dostawcze albo jeszcze inny samochód? Skontaktuj się z nami!

Sprzątanie wnętrza samochodu 

Chcesz mieć pewność, że Twój samochód będzie rzeczywiście idealnie czysty w środku? Zleć nam jego sprzątanie. Warto je wykonywać przynajmniej raz na miesiąc lub po każdym dłuższym wyjeździe.
Nie musisz już tracić czasu na samodzielne czyszczenie wnętrza Twojego samochodu. Zrobimy to za Ciebie! To nie tylko wygodne, ale także korzystne dla zdrowia. Dlaczego? Kurz i roztocza we wnętrzu pojazdu mogą być drażniące dla pasażerów, a dla alergików wręcz niebezpieczne. Znacznie mniejszy jest też komfort podróżowania w takim aucie. Oddając nam auto na sprzątanie możesz mieć pewność. I jeszcze jedno. Usługę sprzątania wnętrza samochodu możemy wykonać z dojazdem do Ciebie, we wskazane przez Ciebie miejsce. Nie musisz już jeździć na “odkurzacz” na myjniach czy stacjach paliw – oszczędzasz czas, a przy tym redukujesz ryzyko transmisji wirusa – urządzeń do czyszczenia w takich miejscach używają setki osób, a przy tym raczej mało kto je dezynfekuje. A w naszej firmie bezpiecznie i z zachowaniem wszystkich zasad profilaktyki posprzątamy wnętrze Twojego pojazdu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *